Ці системи призвані служити:
  • Захистом від несанкціонованого доступу;
  • Розподілом прав доступу співробітникам та відвідувачам;
  • Надавати верифікацію доступу;
  • Створювати обліку та автоматизацію робочого часу;
  • Автоматизація та облік пропускної системи, відділів персоналу, бухгалтерії.
Перевагами сучасної системи СКД є наявність одного серверу (можливе віддалене встановлення), бази даних, що підключається до системи по протоколу Ethernet. Тому адміністрування цілої системи не потребує додаткових пристроїв чи ПО. Всі контроллери доступні з однієї точки включення і можуть бути програмовані віддалено.
 
Системи СКД нового покоління з унікальною архітектурою дуже гнучкі, та мають великий запас до масштабування. Саме тому вони можуть застосовуватись як в межах одного офісу, так і на територіях цілих заводів та комплексів, де рівні доступу, їх кількість та заходи безпеки знаходяться на максимальному рівні. А вимоги до звітів баз даних, обліку часу та інтеграції їх в системи аудиту, CRM підприємств, є надзвичайно необхідними та можуть бути задіяні лише в автоматизованому режимі.
 
Ці професійні системи здатні обмежувати доступ по будівлі чи комплексу будівель, з необмеженою кількість пропускних пунктів, турнікетів чи дверей.
 
СКД являють собою каскад апаратно – програмного комплексу, що включає в себе різного рівня контроллери та програмне забезпечення, маючи високу інтеграційну здатність. Ця система дозволяє створення та використання розподілених систем безпеки, таких як системи відеоспостереження, пожежна сигналізація та оповіщення, систем диспетчеризації, що працюють в рамках одного комплексу.
 
Сьогодні використовуються СКД з унікальними технологіями синхронізації баз даних, що працюють з класичними та біометричними елементами доступу для окремих і територіально віддалених об’єктів одного підприємства.
 
Для успішної системи СКД потрібне ретельне проектування, підбір обладнання та встановлення систем контролю доступу та обліку часу. Ви можете підібрати професійне, вже готове комплексе рішення, що ідеально задовольнить потреби саме Вашого підприємства, лише якщо інсталятор має багаторічний досвід роботи в області СКД, домофонних систем, охорони периметру.